O autorze

 

tomasz-dulewicz

Tomasz Dulewicz – (ur. 1982 r.) trener i coach. Absolwent zarządzania i marketingu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwent Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Autor ćwiczeń szkoleniowych, gier, symulacji i publikacji z zakresu budowania zespołów, komunikacji, zarządzania i coachingu.

Tyle encyklopedycznie, a teraz kilka słów o mnie.

Współpracowałem z wieloma małymi, średnimi i dużymi firmami (np. Bahlsen, Aegon, BP Europa).

Moim największym sukcesem w pracy trenera i coacha jest współpraca ze strukturami europejskimi jednej z największych na świecie korporacji. Jako coach i trener indywidualny współpracowałem z menedżerem Struktur Europejskich koncernu paliwowego BP (referencje – kliknij, aby zobaczyć). Na marginesie wspomnę, że dokonałem tego w wieku 28 lat. Co czyni mnie jednym z najmłodszych polskich trenerów i coachów, którzy współpracowali ze strukturami międzynarodowymi dużej korporacji.

Od samego początku swojej trenerskiej pracy tworzyłem własne ćwiczenia i gry szkoleniowe. Z czasem zacząłem je wydawać i sprzedawać w Sklepie Trenera. Potem zacząłem pisać blog Poradnik.Trenera.pl i dzielić się moją wiedzą i doświadczeniami.

Jestem człowiekiem ambitnym nastawionym na praktyczne działanie. Lubię uczyć się w praktyce i uczyć innych poprzez praktyczne działania.

Lubię praktykę, toteż zawodu trenera uczyłem się w praktyce. Przez kilka lat współpracowałem z czterema firmami szkoleniowymi, w których uczyłem się prowadzenia szkoleń w praktyce od innych trenerów. Mam też na swoim koncie ponad 1000 godzin udziału w szkoleniach uczących umiejętności interpersonalnych oraz prowadzenia szkoleń i coachingu.

Lubię uczyć poprzez praktykę, toteż stosuję podczas szkoleń wiele praktycznych ćwiczeń, symulacji i gier. Ciągle je tworzę, a wybrane udostępniam w Sklepie Trenera. Natomiast na tym blogu opisuję różne swoje przemyślenia i doświadczenia dotyczące prowadzenia szkoleń.

Jako trener dokładam wszelkich starań, aby uczestnicy szkolenia opanowali praktyczne umiejętności w oparciu o swoje indywidualne predyspozycje. Stosuję aktywne metody uczenia oraz czerpię ze swojego doświadczenia w prowadzeniu coachingu.

Z jednej strony troska, opiekuńczość, zaufanie, wyrozumiałość a z drugiej konkretność, rzetelność, stanowczość i precyzja w działaniu – to hasła, które przyświecają mi w pracy trenera.

 

Moje publikacje z ćwiczeniami szkoleniowymi i coachingowymi znajdziesz na stronie: Sklep.Trenera.pl

27 ćwiczeń szkoleniowych z moich publikacji pobierzesz bezpłatnie zapisując się na biuletyn: Poradnik Trenera

Jeśli chcesz zobaczyć moje CV zapraszam na mój profil w GoldenLine: Tomasz Dulewicz

Zapraszam również na moją stronę internetową: TomaszDulewicz.pl