Polityka prywatności

 

 

Polityka prywatności zgodna z RODO

Strona Poradnik.Trenera.pl gromadzi i przetwarza tylko dane osób zapisujących się na newsletter. Te dane to adres e-mail oraz imię subskrybenta.

Administratorem danych osobowych jest firma Business Consulting Zofia Dulewicz (ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków, NIP: 6821108339, REGON: 357696404). Dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w celu przesyłania wiadomości e-mail (newslettera). Dane są przechowywane w bazie administratora przez czas funkcjonowania newslettera, chyba że wcześniej subskrybent zrezygnuje z otrzymywania newslettera, co spowoduje usunięcie danych z bazy.

Jako subskrybent newslettera masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Ponadto każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W związku z usługami jakie podmioty zewnętrzne świadczą na rzecz Business Consulting Zofia Dulewicz podmioty te mogą uzyskać dostęp do Twoich danych osobowych, w zakresie niezbędnym dla wysyłki newslettera. Te podmioty to dostawcy usług i systemów informatycznych niezbędnych do wysyłki newslettera.

W każdej chwili możesz wycofać zgodę na otrzymywanie newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu do newslettera.

W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: poradnik@trenera.pl lub listownie pod adresem Business Consulting Zofia Dulewicz, ul. Św. Filipa 23/4, 31-150 Kraków.